PL

EN

Misja Kancelarii CERTO:

„Znaleźć szybko skuteczne rozwiązania, które przywrócą równowagę i zapewnią stabilny rozwój Twojej Firmy”

MISJA KANCELARII CERTO:

CERTO Kancelaria Prawna, M. Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp. kom., jest nowoczesną firmą prawniczą, założoną przez podmioty dysponujące szeroką wiedzą i wieloletnim doświadczeniem, nie tylko o charakterze czysto prawnym, ale również biznesowym, z dziedziny zarządzania, doradztwa podatkowego i finansowego, marketingu i PR oraz w innych dziedzinach wspierających rozwój firm.

 

Obecny klimat gospodarczy wymaga bowiem profesjonalnego, ale też innowacyjnego podejścia do biznesu. Rozumiemy wszystkie aspekty obsługi naszych Klientów, związane z prawidłowym funkcjonowaniem ich przedsiębiorstw. Znajdujemy optymalne rozwiązania dzięki umiejętnemu wykorzystaniu prawa oraz zastosowaniu całego spektrum innych dostępnych narzędzi biznesowych.

 

Wierzymy w trwałość relacji z naszymi Klientami, która przynosi korzyści obu stronom i prowadzi do naszych wspólnych sukcesów. Zmierzamy do takiego ich wymiaru, w którym stajemy się Państwa menadżerami, doradcami biznesowymi, analitykami procesu. Czuwamy nad eliminacją ryzyk i unikaniem błędów hamujących rozwój przedsiębiorstw. Nowoczesne doradztwo prawne to także efektywna ochrona własności intelektualnej firmy. To działania wspomagające budowanie silnej marki oraz obronę przed działaniami nieuczciwej konkurencji.

 

 

Znaleźć szybko skutecznie rozwiązania, które przywrócą równowagę i zapewnią stabilny rozwój Twojej Firmy

Copyright © 2010-2020 Certo Kancelaria Prawna M. Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp. kom.
Aktualizacja Listopad 2020